Przewodnik Kochającego Rodzica

„Przewodnik Kochającego Rodzica” uzupełnia 8 rozdział Wielkiej Czerwonej Księgi, dotyczący ponownego wychowywania samego siebie [reparenting]. Łączy teorię z praktyką: dzięki świadectwom Dorosłych Dzieci, ćwiczeniom, pytaniom do refleksji i zadaniom pomaga uzyskać dostęp do miłości w sobie i rozwinąć świadomość i umiejętności, które są potrzebne, aby stać się własnymi kochającymi rodzicami. Książka jest efektem prac Komisji Literatury ACA WSO, rozwijanym od grudnia 2017 roku.

Co jest w środku?

Jest to 234 stronicowy kołonotatnik (brulion na sprężynie).

Rozdziały 1-9, Laying a Foundation for Reparenting, mówią jak budzić swoich kochających rodziców, identyfikować się z wewnętrzną rodziną i łączyć się z nimi.
Rozdziały 10-16, Deepening Your Reparenting Skills, mają pomóc rozwijać umiejętności chronienia, wzmacniania, wspierania i kierowania swoją wewnętrzną rodziną.
Rozdziały 17-21, Nurturing a Loving Inner Home, podpowiadają jak nawiązać głębszą więź ze swoją rodziną, by zbudować kochający wewnętrzny dom.
Rozdział 22, Reparenting as a Way of Life, stanowi przykład, jak stawanie się swoim kochającym rodzicem może stać się sposobem na życie.

#Przewodnik Kochającego Rodzica

#Kochający Rodzic

Otagowano .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.